Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

Kurumsal

Anadolu Manyetik Fren“ Kalite ve Performans “ yolculuğuna devam etmektedir.

 

Firmamız 1978 yılında Konya Merkezde "Anadolu Motor ve Bobinaj” adıyla faaliyetine başlamış olup kısa bir zamanda sektörde kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Ürünlerimizin üretim safhasında kullandığımız kaliteli malzeme, zamanın da teslimat, iş ortaklarımıza verdiği güven sektörde hızlı adımlarla zirveye çıkmasında en büyük etkenlerdir.

 

Yatırım çalışmalarına ödün vermeden kapsamlı araştırmalar yapılarak; özel teknolojiler ve makinelerle üretimi mümkün olan öncü ürünlerin imalatı amaçlanmıştır. Bu ilke doğrultusunda 1997 yılında “Elektromanyetik Fren“ üretimine başlayan firmamız yeni bir heyecanla yeni bir oluşumla Türkiye sanayisine katkıda bulunmuştur.

 

Daima en yeniyi ve en iyiyi üreterek sunmayı hedefleyen firmamız 2005 yılında ise üretimimizi geliştirerek CNC tezgahlarda daha seri, daha kaliteli ve yüksek hassasiyetle üretimimizi artırarak 1500 m2 olan fabrikamızda siz değerli müşterilerimize hizmet vermiştir.

 

Yıl 2015'i gösterdiğinde ise ilk günkü heyecan ile gelişen pazar şartları göz önünde bulundurarak daha modern olan yeni hizmet binamıza taşındık. Sektörde 40 yılın verdiği tecrübe ile “Anadolu Manyetik Fren” olarak bizler; hızla artan satış hacmi bizlere sektörde adım adım lider bir şirket olabilmenin sorumluluğunu yüklemektedir.

 

Bayilik zinciriyle ülkenin her köşesinde ulaşılabilir olmayı başaran “Anadolu Manyetik Fren” başta vinç kaldırma ve yürütme grupları, yük asansörler, otomasyon sistemleri, gıda sektörü, konveyör bant sistemleri, matbaa makineleri, tekstil makineleri, otomatik kapı sistemleri, plastik ve ambalaj makineleri gibi birçok sektörün ihtiyacına bayileri kanalıyla ürün satışını gerçekleştirmektedir.

 

Bu anlayış ve ilkeler ışığında kaliteli üretimin yanı sıra kendisini rakiplerinden ayıran kusursuz hizmet anlayışıyla “Anadolu Manyetik Fren” hep bir adım önde...

 

Misyonumuz;

Manyetik Fren üretiminde, bilgi ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak, insana ve çevreye saygılı ürünler üretmek, ulusal ve uluslararası alanda tanınan kârlı ve verimli bir şirket yaratmaktır.

 

Vizyonumuz;

Ürettiğimiz mal ve hizmetler ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak, insanların yaşam alanlarının refah seviyesini arttırmak, ulusal ve uluslararası alanda marka imajı yüksek, saygın ve güvenilir bir kuruluş olmaktır.

 

 

İbrahim BÜYÜKPİŞİRİCİ     
Yönetim Kurulu Başkanı